Felç Tedavileri için iletişimde kalın

Kategoriler İletişimYayınlanan
Felç tedavileri için iletişimde kalın

Felç tedavileri hakkında iletişim kurmak için yazabilirsiniz. Tıbbi literatürlere girmiş felç tedavileri uygulama metotları hakkında bilgilere iletişim ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Genel olarak felç tabloları çocuklukta (serebral palsi), travmatik sinir hasarları, beyin kanamalarına bağlı gelişen felçler olarak karşımıza çıkmaktadır. Nadiren beyin ameliyatları, beyin tümör ameliyatları, omurilik tümörleri, periferik sinir tümörlerine bağlı da gelişebilmektedir.

Felç tedavileri konusunda sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek sorularınıza detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Memnuniyetle size cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Felç rahatsızlıklarında kişilerin çevresi ile sosyal iletişimi çok önemlidir. Kişi kendini diğerleri gibi hareket edemediği için soyutlamaktadır. Felç tedavilerindeki tıbbi yaklaşımlar hızla gelişen metotların uygulanabilmesi ve bunların tedavi seçenekleri olup olmadığının tespit edilmesi tedavi protokolleri kadar önemlidir.

Uygulanacak metotlar bilimsel veriler ile desteklenmelidir. Beyin hasarlı kişilerin hareket kayıplarındaki gelişmelerin gözlemlenebilmesi, görüntülenebilmesi bu aşamada önemlidir.

E-Posta: info@medet.com.tr

Felç tedavileri için iletişimde kalın

Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi

Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi, kişisel yaşamı olumsuz yönde en çok etkileyen rahatsızlıkları barındırmaktadır. Bir çok kişide bel ve boyun fıtıkları şikayetleri gerek mesleki gerek travmatik açıdan görülmektedir. Bu şikayetler artık son teknoloji teknikler ile kısa sürede ve etkili olmaktadır. Kişiler eskiye göre daha kısa sürede sosyal ve iş yaşantısına dönmektedir.

Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisini ilgilendiren bir çok rahatsızlık alanında bir çok tedavi ve cerrahi uygulamalar hakkında bilmek istedikleriniz için http://drmustaakgun.com adresini ziyaret ediniz. Rahatsızlıklarınız hakkında iletişim adresinden bize yazabilirsiniz.

Özellikli cerrahi girişimler

  • Perkütan Hidrodiskektomi
  • Beyin Tümör Ameliyatları
  • Omurilik Tümör Ameliyatları
  • Bel ve Boyun Fıtığı Ameliyatları
  • Karpal Tünel Sendromu
  • Epidural Enjeksiyonlar