Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik bildirimi, site içeriğinde barınan içerikler ve siteyi ziyaret ederek bu içeriklerden yararlanan kişilerin verilerinin nasıl saklanacağı, kurumlar ile nasıl paylaşılacağını anlatan bir makaledir. İçeriklerde bulunan bir takım görseller hakkında telif hakları olduğunu düşünüyorsanız iletişim organları ile iletişim kurabilir ve ilgili içeriği ya da görselin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Gizlilik Bildirimi
Gizlilik Bildirimi

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz

Sitemiz https://medet.com.tr/ adresini ziyaret eden herkesin IP adresleri veri bankamızda saklanmaktadır. Bunun amacı ise, Legal ve illegal davranışların önüne geçmektir. Bununla birlikte, kişisel veriler talep edilebilecek devlet merciilerine sunulmak üzere 1 ay süre ile saklanmaktadır. Siteyi ziyaret eden her ziyaretçi, site kullanım ve ziyaret şartlarını kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini de toplarız.

E-posta adresinizden oluşturulmuş anonimleştirilmiş bir metin (hash olarak da adlandırılır) Gravatar hizmetine, servisi kullanıp kullanmadığınızı görmek için, sağlanabilir. Gravatar servisinin gizlilik politikası şu adrestedir: https://automattic.com/privacy/. Yorumunuzun onaylanmasından sonra profil resminiz yorumunuzla birlikte herkese görünür.

Ortam

Görselleri web sitesine yüklerseniz, gömülmüş konum verileri (EXIF GPS) içeren görseller yüklemekten kaçınmalısınız. Web sitesi ziyaretçileri, web sitesindeki görsellerden herhangi bir konum bilgisini indirip çıkarabilir.

İletişim formları

İletişim formları, kullanıcıların site yönetimine erişimini sağlamak amacıyla oluşturulmuş formlardır. Amacı dışında (reklam, spam) kullanımlarda tespit edilen üyeler ve IP adresleri BlackList e alınacaktır. İlgili adresleri kullananların site üyelikleri iptal edilecek ve yeniden üyelikleri engellenecektir. İletişim sayfamızda ya da site içerisinde iletişim formu yoksa belirtilen diğer iletişim araçları üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. İletişim sayfamızda bu bilgileri bulabilirsiniz.

Bilgi

Site içerisinde kullanılan görseller ücretsiz (free) ürünlerden seçilerek kullanılmıştır. Kaynaklar;

Whatsapp: 0533 215 2412
E-posta: info@medet.com.tr
Adres: İstiklal Mh. Alemdağ Cd. No: 186 Kat: 3/A12 Ümraniye/İSTANBUL